SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
Metin2 hakkında hersey burada
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Orta
Site
:
https://www.metin2serverler.biz.tr/metin2.html
Panel
:

Server acıklaması bilgileri
İnternet ortamında çok fazla oyun bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Metin2 dir. Bu oyun genel olarak gençlerin bildiği ancak oyuna bağlı olan ileri yaşta insanlar da vardır. Bu oyun bir strateji oyunudur. Bu oyunda çeşitli karakterler bulunmaktadır. Siz de kendinize bir karakter seçip daha sonra bu karakterinizi geliştirmek için vakit harcarsınız. Metin2 pvp serverler denilen odalar bulunmaktadır. Bu odalar karakterlerin bulunduğu ve burada herkesin kendini geliştirmeye çalıştığı bir yerdir. Bunların çeşitli seviyeleri de bulunmaktadır. Kolay, orta, zor şeklinde sıralanmaktadır. Kişisel yeteneğinize göre odanızı seçebilirsiniz.

Serverlar

Bu oyunda server denilen Türkçe anlam olarak oda anlamına gelmektedir. Aklınızda şu şekilde bir canlandırma düşündürecek olursak, büyük bir halı saha ya da farklı bir yerde çeşitli insanlar ile herkesin birbirini geliştirmeye çalıştığı bir alan olarak düşünebilirsiniz. Pvp serverler kullanıcılar tarafından çok fazla bilinen ve herkesin genel olarak kendine belirlediği bazı serverlar vardır ve buralarda oyun oynamaktadırlar. Çünkü bildiğiniz bir yerde dolaşmak bilmediğiniz bir yerde dolaşmaktan daha güvenli ve daha huzur vericidir.

Metin2 Pvp

Metin 2 strateji oyunu olarak bilinen ve bir Türk yapımı oyun olduğu için çoğu genç tarafından çok fazla tutulan ve takip edilen bir oyundur. Metin2 pvp serverlar denilen odalara gençler girerek buralarda oyun oynamaktadırlar. Bu oyun strateji oyunu olarak çok fazla tutulmaktadır. metin2serverler.biz.tr sitesinden istediğiniz servera girerek buradan istediğiniz kişilerle oyun oynayabilirsiniz. Sitemiz serverlar olarak bilinen ve gençlerin takip ettiği metin 2 oyununda bir trend olan sitedir. Çünkü burada istediğiniz serverı bulabilir ve bu servera giriş yaparak eğlenceye başlayabilirsiniz. Size seçim konusunda kolay gelsin diyor ve iyi eğlenceler diliyoruz.