SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ

0 YORUM
0 OY

Server Adı
:
WinnerMT2
IP
:
www.forum.winnermt2.com
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Orta
Site
:
http://forum.winnermt2.com
Panel
:
http://forum.winnermt2.com

Server acıklaması bilgileri
Aradığınız Herşey Burada ! Mücadele , Hırs , Azim , Emek , Zorluk , Adalet , Aktivite , Eğlence


%100 Sunucu Koruması, %100 Hile Koruması, %100 Kaliteli
Misyonumuz: WinnerMT2 Kuruluş Amacı Piyasadaki Kısa Süreli Serverlerin Aksine Uzun Ömürlü Olup İnsanların Hakkına Girmeyerek Onları Kandırmayarak Keyifli Bir Oyun Sunmaktır. Sizlerinde Gördüğü Gibi Çoğu Pvp İlk 105 Olana İphone 6S , 5000 TL vs Diyerek Kendi Çarlarını 1.Getirip İnsanları Kandırmaktadır ya da Lonca Savaşı Turnuvası VS Turnuvası Diyerek Kendi Çarlarını Birinci Yapıp Vaad Edilen Ödülleri Vermemektedir. Amacımız Oyuncularımızı Kandırmak ya da Bu Şekilde Reklam Yapmak Değil! Mücadeleci,Eğlenceli, Bol Aktiviteli Bir Oyun Sunmaktır.


Vizyonumuz: WinnerMT2 Olarak Sezonluk Değil, Ömürlük Geliyoruz. Yıllar Sonra Bu Sözleri Hep Birlikte Hatırlayıp Haklılarmış Dedirtmektir. Özellikle Yaz Aylarında Çoğalan Pvp Serverlerini Hep Birlikte İzlemekteyiz. Bir Haftada Bile Kapanan Birçok Server Görmekteyiz. Vizyonumuz ; İnsanların Kandırılmasını Engelleyerek Herkesi WinnerMT2 Çatısı Altında Toplamak Olacaktır. Size Yalan Vaadlerde Bulunmuyoruz. Tam Oyun Zevkini Yaşatacağımıza Söz Veriyoruz.
Neden WinnerMT2 ?


Oyunumuzun Amacı Oyunucularımızı Paraya Yöneltmek Olmamakla Birlikte İyi Bir Oyuncu Olabilmek İçin İtem Satın Almak Zorunda Kalmayarak Tüm İtemleri Oyun İçerisinde Elde Edebilecektir. Oyunda Olmayan Hiçbir İtem Nesne Markette Olmayacaktır. Söz Veriyoruz !


Asıl Amacımız Zor Bir Mücadele Ortamı Oluşturarak Para Verenin Değilde Emek Verenin Daha Güçlü Olduğu Herkesin Zevk Alacağı Emek Verip Emeklerinin Boşa Gitmeyeceği Bir Ortam Sağlamaktır.


Oyun İçi Sırf Görsellik Olsun Diye Saçma Sapan Özellikler Eklenmemiştir. Oyunumuz Kesinlikle Bugsuz ve Lagsızdır. Sade , Güzel ve Gerekli Eklentiler İle Hızlı Bir Oyun Olarak Kodlanmıştır.
WinnerMT2 Turnuva Ve Çekiliş Bilgilendirmesi


WinnerMT2 Seviye Ödülü
1. 105 LEVEL OLANA 150 EP + KRAL TAGI
2. 105 LEVEL OLANA 100 EP 
3. 105 LEVEL OLANA 50 EP

WinnerMT2 1-1 VS Turnuvası Ödülü (Tarihi Duyuru Yapılacaktır)
1. Olan Karektere: 150 EP
2. Olan Karektere: 100 EP
3. Olan Karektere: 50 EP WinnerMT2 (Düzenlenecek) Tarihinde Gerçekleşecek Olan Lonca Turnuvası Ödülü
1.Olan Loncaya 1500 TL NAKİT

WinnerMT2 Facebook Beğen&Paylaş Etkinliği
1.Kişiye 200 EP
2.Kişiye 150 EP
3.Kişiye 125 EP
4.Kişiye 100 EP
5.Kişiye 50 EPDip Not: 2-3 Ay Sonra Size İphone 6S Hediye Edeceğiz ya da 5000 TL Ödül Vaadinde Bulunup Oyuncu Topladıktan Sonra Kaçan Serverlerden Değil , Uzun Süreli Kaliteli Bir Server Arıyorsanız WinnerMT2 !


TANITIM VİDEOMUZ


[video=youtube;Uxfj05d1xrA]https://www.youtube.com/watch?v=Uxfj05d1xrA[/video]
 


WİNNERMT2 GENEL ÖZELLİKLER


 
WİNNERMT2 EFSUN ORANLARI 


OYUN BAŞLANGICI


  


NPCLER 


KOSTÜMLER 
(SADECE BİRAZI BUNLAR DAHA FAZLASI İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ)


 
 


BİNEKLER
(SADECE BİRAZI BUNLAR DAHA FAZLASI İÇİN 


 
 
 
 


 
KUŞAK SİSTEMİ


 
ÇEVRİMDIŞI PAZAR SİSTEMİ

 


2 TANE EFSUN BOTU
 


OFFİCAL ENERJİ SİSTEMİ


  
ÖZEL TURNUVA ALANI
Turnuva Öncesi Katılan Oyuncular Otomatik Eşleştirilir ve Birinci Gelen Oyuncuya Ödülü Otomatik Olarak Verilir. Her Hafta Ödüllü Turnuvamız Yapılacaktır. 
OYUN SEÇENEKLERİ VE HIZLI CH DEĞİŞTİRME
  
WinnerMt2 Özel Sayacı


 


WinnerMt2 sol alt köşesinde öldürdüğünüz slot ve diğer bayraklardaki kişi sayaçları ile savaşçı özelliğinizi takip edebilirsiniz. Winner olmak senin elinde ! 
TİCARET GEÇMİŞİ SİSTEMİ
WinnerMT2 de acaba hangi itemim satıldı derdine son veriyoruz. Hangi item kim tarafından alınmış ticaret geçmişine bakarak takip edebileceksiniz. 
AÇIK ARTTIRMA SİSTEMİ


 


WinnerMT2 de istediğiniz itemi kolaylıkla bulabileceksiniz. Açık arttırma sistemi ile de ayrıyeten itemlerinizi kolayca satabileceksiniz. 
İTEMİNE VS SİSTEMİ