SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ

0 YORUM
0 OY

Server Adı
:
cok oyunlu oyunlar icin pvp serverler
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
Online oynanan oyunlar günümüzde hiç olmadığı kadar revaçta. Eskiden bilgisayara yüklenen oyunlar oldukça fazla yer kaplamaktaydı ve genelde aynı ağ bağlantısı üzerinde olmadığınızdan başka oyuncularla değil bilgisayara karşı oyun oynanmaktaydı. Ancak günümüzde pvp serverler sayesinde tek başınıza değil, başka kullanıcılar ile doğrudan oyun oynama imkanı bulunmaktadır.
PvP serverler oyun esnasında başka oyuncularla direkt olarak ilişki halinde olmanıza, onlara savaş açmanıza ve diğer oyunculardan gelen saldırılara karşı açık olmanıza olanak sağlar. Strateji oyunlarında sıklıkla kullanılan bir sistemdir. Son zamanların gözde oyunlarından biri olan metin2 pvp serverler sayesinde oynayabileceğiniz bir oyundur. Uzakdoğu kökenli bu oyun son dönemin en fazla rağbet gören strateji oyunlarından biridir. Oyunun ilk başlarında kendiniz için bir sınıf seçmeniz gerekir.
Oyunda ayrıca üç farklı imparatorluk bulunmaktadır. Bu imparatorlukların her birinin farklı amaçları vardır. Oyuncuların amacı ise diğer oyuncularla savaşmak ve karakterlerini geliştirmektir. Bu özellikleri ile oyun çok yönlü ve diğer oyuncularla beraber oynanabilecek güzel bir oyundur. Oyuna metin2 pvp serverler yoluyla ulaşarak bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.