SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
en iyi metin2 pvp serverler burada
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
https://www.metin2serverler.biz.tr/metin2.html
Panel
:
https://www.metin2serverler.biz.tr/metin2.html

Server acıklaması bilgileri
2000’li yılların başında piyasaya sürülen ve ülkemizde oldukça fazla kullanıcısı olan metin2 oyununun şimdiye kadar aktif olarak kullanılmış 4,6 milyon karakteri, aktif oyuncu sayısı ile 1 milyon sınırını aşmıştır.Dört çeşit karakterle oynanabilen metin2 pvp, çeşitli özellikler eklenerek daha keyifli hale getirilebiliyor.
Metin2 pvp serverler normal metin2’ye göre daha fazla eşya düşürmeye endeksli ve daha fazla profesyonel oyuncuların olması nedeniyle normal metin2’ye göre daha fazla tercih edilmektedir. Pvp server kullanımı oldukça basit olduğu için herhangi bir grup veya arkadaş çevresi tarafından kişiselleştirilen oyun özellikleriyle oynanabildiği için ülkemizde oldukça fazla tercih edilir.
Metin2 ‘de bulunan güvenlik açıklarının önüne geçtiği için pvp serverler binlerce kişilik serverlar olarak kurulmaya başlanmıştır ve ortalama bir pvp server anlık 900+ kullanıcıya kadar çıkabilmektedir. Pvp serverlar bir firma ya da kuruluş tarafından yönetilmediği için yöneticilerine ulaşmak da bir o kadar kolay ve zahmetsizdir. Bu nedenle güvenlik açısından hiçbir sorunu olmayan metin2 pvp oyunları metin2’nin önüne geçmiş durumda.