SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
güvenilir pvp serverlerin adresi
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
https://www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
https://www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
2005 yılında Kore ve Çin'de yayınlanmaya başlanan Metin 2, kısa sürede dünya çapında bilinen ve sevilen bir oyun haline gelmiştir. Özellikle Uzak Doğu'da çok tutulan oyun kısa süre sonra büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşarak dünya çapında hizmet veren büyük firmalarında dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır.
 
2005 yılında yayınlanmaya başlayan ve sadece Kore ve Çin'de hizmet ağı olan Metin 2, 2006 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. şirketi tarafından satın alınmış ve oyun üzerinde farklı hamleler yapılarak dünya geneline yayılmasına ön ayak olmuştur. Şirket tarafından alınması ve el değiştirmesi sonucunda büyük yatırımlara maruz kalmıştır. Özellikle yeni şirketi tarafından çok sayıda dil eklentisi yapılarak dünya çapında çeşitli dillerde oynanma özelliğini kazanarak kullanıcı sayısını hızla arttırmayı başarmıştır. Metin2 pvp serverler üzerinden oynanan oyun ile ilgili olarak özellikle 2009 yılında ve bundan sonraki dönemlerde çok sayıda şikayetler oluşmuştur. Bu şikayetlerin büyük bir çoğunluğunu, hesap çalınmaları ve soygunları gibi çeşitli başlıklar oluşturmuştur. Pvp serverler üzerinde yaşanan bu sorunların çoğalması ve önüne geçilemiyor olmasından sonra Gameforge olaya el attı. Gameforge  bir hukuk sistemiyle olaya müdahil olmuş ve bu aşamadan sonra hesap çalanlar derecesine bakılarak hukuk karşısında ceza almaları sağlanacak bir duruma dönüştürülmüştür. Oyunun Kuzey Amerika yönetimi 2009 yılının Mart ayında Z8Games'e devredildi. Singapur yönetimi ise yine aynı yılın Eylül ayında TEC- İnteraktif'e verilmiştir. Şu an ki güncel durumu GameForge 4D yayımcısına aittir. Ülkemizde de çok ses getiren ve özellikle gençler arasında hızla yayılan oyun, Türkçe oynanma imkanına sahip olmasının ardından hemen hemen ülkenin her yerine yayılmıştır.
 
Ülkemizde de çeşitli server sorunlarının ortaya çıkmasının ardından birçok site dolandırma işlemi yaparak kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmış ve emeklerini çalarak ortadan kaybolmuştur. Tüm bunların önüne geçmek ve emeğinizin hiçe gitmemesini engellemek için çok dikkatli olup iyi bir araştırma sonucunda pvp server alımı yapmanız gerekmektedir. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız www.metin2serverler.biz.tr sitesini sizlere önerebiliriz. Güçlü alt yapısı ve deneyimli çalışma kadrosuyla tüm sorunlarınızı halledecek ve güvenilir bir şekilde oyun oynamanızın önünü açacaktır.