SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
keyifli pvp serverler
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
https://www.metin2serverler.biz.tr/metin2.html
Panel
:
https://www.metin2serverler.biz.tr/metin2.html

Server acıklaması bilgileri
Türk gerçek zamanlı sanal oyun denilince akıllara gelen tek oyun olan metin2, artık kişi veya gruplara özel olarak çeşitli seçeneklerde kullanılabilir hale pvp serverler sayesinde gelmiştir.
Metin2 pvp serverler bilinenin aksine ana serverlar yerine belirli kişiler tarafından açılmış olan belirli özellikler ile donatılmış olan oyunlardır. Bu oyunları oynamak için ufak araştırmalar eşliğinde metin2 oynamak ve güvenli şekilde ticaret gerçekleştirmek oldukça kolaydır.
Normal metin2’de exp dolmuyorken ve güzel silahlar düşürülemezken, metin2 pvp’de iyi silah düşme olasılığı oldukça fazladır ve exp belirli bir level’dan sonra dolmaya başlamasından dolayı oldukça keyifli ve herhangi bir ücret vermeden tüm imkanlardan yararlanmanızı sağlar. Metin2 oyununda üç farklı modda oynayabilir, her farklı modun kendine has özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Oyunun başlıca kuralı ise yönettiğiniz karakterin daha iyi savaşçı olmasını sağlamak. Çeşitli silah ve araçlarla karakterinizin vuruş güçlerini artırarak oyunun üst seviyelerine çıkarak oyunu daha keyifli hale getirmek, keyifliyken aynı zamanda oyundaki güvenliğin de tadını çıkartmanız oldukça kolay.