SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
metin2 online özgür oyun
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Zor
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
Pvp serverler özel metin2 oyun sunucularıdır. Hiçbir resmiyete tabi değildir. Bu yüzden internetin en özgür online oyun oynama alanları olarak tanınmaktadırlar. Sizde resmi sunuculardaki baskıdan sıkıldıysanız ve daha özgür bir oyun oynama alanı arıyorsanız sizleri pvp serverler üzerinde son zamanların en gözde MMORG oyunu olan Metin2’yi oynamaya davet ediyoruz.
 
Metin2 pvp server siteleri sayesinde sunuculara erişim sağlamak artık oldukça kolay hale geldi. Bu sunucularla birlikte server adreslerine kolaylıkla erişim sağlayabiliyor ve metin2 pvp serverler üzerinde oynayabilmek için gerekli olan tüm dosyaları bilgisayarımıza kolay bir şekilde indirebiliyoruz. Uzun zamandan beri çeşitli online oyunlar üzerinde tecrübe kazanmış ve bazı oyunları da sitemizde tanıtmış yöneticiler olarak pvp serverler üzerinde oyun oynama ayrıcalığını herkesin tatması gerektiğini düşünüyoruz.
 
Metin2 pvp serverlerda oynamak hem ücretsiz hem de oldukça eğlenceli bir durum. Normal şartlar altında yüklü miktarda paralar ödeyerek elde edeceğiniz Premium ayrıcalıklar burada sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Üstelik karakter gelişimleri de daha kolay hale getirilmiş. PVP serverler  burada sizleri bekliyor olacak.