SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİ

0 YORUM
0 OY

Server Adı
:
metin2 oyunu pvp serverler
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Orta
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
Metin 2, içerisinde birden fazla oyuncuya sahip, online bir macera oyunudur. Oyun Kore ve Çin’de yayına başlayıp, 2006 yılında bir şirket tarafından satın alınarak, gün geçtikçe popüler olmaya başlamıştır.

2006 yılında Gameforge şirketi tarafından satın alınan Metin 2 oyununun ilk dil seçeneği Almanya’da açılmıştır. Böylece Almanya, oyunun Avrupa’daki ilk sunucusu olmuştur. 2007 yılının Mayıs ayında ise, dil seçeneği 17’ye kadar ulaşmıştır. Oyunun yönetimi daha sonraki yıllarda şirket olarak, Kuzey Amerika ve Singapur yönetimindeki şirketlere devredilmiştir. İçerisinde çeşitli pvp serverler bulunduran oyun, her geçen gün kullanıcı sayısını artırarak, dünya çapında 50.000.000 kullanıcıya kadar ulaşmıştır.

Üç imparatorluğun birbiriyle mücadelesini anlatan oyunda asıl amaç, savaşarak oyuncunun kendisini geliştirebilmesidir. Oyunda editsiz, editli ve emek adlı farklı metin2 pvp serveri bulunmaktadır.

 Kolay, orta ve zor dereceleri bulunan editsiz metin2 pvp serverler en çok aranan server çeşididir. Bu tarz oyunlarda edit seçeneği bulunmamaktadır. Metin 2 pvp’lerin çoğunda en fazla dört karakter yer alırken, güncel olan sürümlerinde 5. karakter Wolfman, Türkçesiyle kurt adam karakteri oluşturulmuştur.

 Metin 2, hem macera hem de bir zekâ oyunudur. Oyunu daha iyi oynayabilmek için, çeşitli stratejilerin geliştirilmesi gerekmektedir. Oynaması oldukça zevkli bir oyun olduğu için, bazen bağımlılık da yaratabilmektedir. Çok sayıda kullanıcısı olan Metin 2, oyun ödülleri kategorilerinde; en iyi grafik çalışması, en iyi MMORPG rol yapma oyunu, ücretsiz en iyi online rol yapma oyunu gibi pek çok dalda ödül almıştır.