SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
metin2 pvp oynamak
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Orta
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr

Server acıklaması bilgileri
Metin2 oyunu ülkemizde 12-24 yaş arası gençler tarafından yıllarca popülerliğini korumuş olan sanal gerçekliğiyle büyüleyici olan bir sanal dünya oyunudur. Oyundaki amaç ise karakterimizin eşyalarını ve silahlarını geliştirerek daha güçlü canavarları öldürmekten geçmektedir.
Metin2 pvp ise bu özelliklerin tamamını içerisinde barındıran, ancak daha keyifli hale getirilmiş olan yan görevlerin yanı sıra daha kolay düşürülebilen silahlar ile oyuncuların istekleri doğrultusunda geliştirilen oyun modlarıdır.
Metin2 pvp serverler belli gruplar veya kişiler tarafından oynayacak kişilerin istekleri baz alınarak geliştirildiğinden dolayı normal metin2’ye kıyasla daha kolay ve daha keyiflidir ve ülkemizde yüzlerce pvp serverler kurulmuştur.
Oyunu yapan şirket tarafından açıklanan verilere göre her 4 Türk gencinden 2’si mutlaka hayatının bir döneminde (2005’ten sonra) metin2 oynamış. Metin2 pvp oynamak için kısa bir araştırmadan sonra çeşitli grupları bulabilir ve kendinize uygun olanı seçerek oyunun keyfine varabilirsiniz. Metin2 pvp oynamak ücretsizdir ve isterseniz siz de oyunu kişiselleştirip pvp server açabilirsiniz.