SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
metin2 serverleri burada
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Orta
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
Metin 2 oyununa yönelik olmak üzere sitemizi sizin için açmış bulunmakta olup sizlere en iyi pvpleri sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin yapması gereken sitemizdeki bu serverlara ulaşmanız ve böylece levellerinizde ücretsizce yararlanabileceğiniz bir server sağlayıcınızın olmasıdır.
Sizlere açmış olduğumuz bu sitemizde ayrıca metin 2 oyununun diğer levelleri için gereken servis sağlayıcılarımızı da ücretsiz olarak sizlere sunmakta olup bu sayede hiçbir şekilde bir başkasının oyununu banlamadan her şeyin etik olarak yürütülmesi için bir katkı sağlamayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Yine metin2 pvp serverler ile oyunlardaki hızın daha da artmasını sağlamayı amaç edinerek bu yöndeki çalışmalarımızı daha da ileriye taşımış bulunmaktayız.
Sitemizdeki pvp serverler tamamen ücretsiz olup siz ziyaretçilerimizin yararına sunulmaktadır.
Ayrıca sistemimize giriş yaptığınızda üye olmanızın onuruna sizlere özel olarak sunduğumuz metin2 pvp çeşitlerimizi görebilir ve bu sayede ücretsizce bir kazanım sağlayabilirsiniz. Dünya çapında büyük bir tutkuyla bağlanılan bu oyunun serverleri denilince akla biz gelmekteyiz ve sizleri de görmeyi isteriz.