SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
metin2 sevenler ile daha guclu oynayın
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Zor
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
Pvp (Player Versus Player), oyuncunun oyuncuyla karşı karşıya gelmesidir. Pvp serverler halka açık, orijinali üzerinde oynama yapılabilen, oyunu kişiselleştirilebilen, orijinalinden sıkılan kullanıcılar için online oyun oynanabilen platformdur. Pvp serverler çok oyunculudur.
Pvp server sitesi halka açık olmasıyla birçok farklı oyun anlayışı ortaya çıkmıştır. Editli ve editsiz pvp serverler bulunmaktadır. Editli pvp server satış için yönetici ile iletişime geçip editlenmiş efsunlu itemleri istersiniz.
Editsiz pvp server ise düzenlenmemiş halidir. Düzenlenmiş item satışına metin2 pvp server denilmektedir. Günümüzde bunun kolay pvp serverı zor pvp serverı gibi çeşitleri artmıştır. Bu serverler milyonlarca oyuncunun daha kaliteli ve eğlenceli oyun oynaması amaçlıdır.
Metin2 sıkılmayacağınız, bol aktiviteli bir oyundur. Bu oyunda seçeceğimiz server oldukça önemlidir. Metin2 pvp dosyaları değiştirilmiş oyunlardan oluşan, illegal, eğlence ve sohbet amaçlı online serverlerdir.
Metin2 pvp serverler da orijinal metin2ye göre daha basit olup karakterleri yönetmemizi ve oyunun özelliklerinin dışına çıkmamızı sağlar. Yine metin2 pvp server efsun düzenlemek için kullanılmaktadır. Oyun marketlerinden satın almanız gereken efsunları da buradan sağlayabilirsiniz.