SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
premium serverler
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Zor
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
Metin2 pvp serverler uzun zamandan beri online oyun tutkunlarının gözdesi olmuştur. Bu serverler üzerinde oyun oynamak bazı durumlarda kolay bazı durumlarda da zordur. Örneğin; emek üzerine kurulan ve biraz gayret göstermeyi gerektiren metin2 pvp serverler üzerinde yeni karakter oluşturmak, bu charı geliştirmek ve güçlü hale getirmek oldukça zordur.
 
Pvp serverler, resmi değildir. Kendi oyun sunucusuna sahip olmak isteyen gönüllü kişiler tarafından kurulur. Üstelik buralarda oyun oynayabilmek adına hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Hem cazip şartları hem de ücretsiz olması sebebiyle pvp serverler kısa süre içerisinde internet kullanıcılarının gözdesi haline gelmeyi başarmıştır.
 
Metin2, Premium özellikleri satın almayı gerektiren bir oyundur. Bu özellikler resmi sunucularda gerçek para karşılığında satın alınabilir. Eğer oyuna para harcamanın yanlış olduğunu düşünüyor ve alternatif yöntemler arayışına girişiyorsanız metin2 pvp serverler üzerinde aradığınız her şeyi bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Pvp serverler, hem zaman anlamında hem de ekonomik anlamda internet oyuncularına büyük kazançlar sunuyor. “Metin2 pvp serverler  adresi üzerinde sizler için listelenmiş halde bekliyor.