SERVER ACIKLAMASI BİLGİLERİServer Adı
:
pvp serverler doyasıya eglenin
IP
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
www.metin2serverler.biz.tr/
Panel
:
www.metin2serverler.biz.tr/

Server acıklaması bilgileri
Metin2 multimedya online role playing game türleri arasında en zor oyunlardandır. Başarılı bir karaktere sahip olmak çok uzun zaman almaktadır. İşin eğlence kısmında olup emek serverlarında o kadar emek kaybetmek istemeyenler için metin2 pvp serverler en ideal serverlardır.
Pvp serverler, size çok daha eğlence şansı sunar. Bir emek serverında ortalama bir karaktere bile sahip olmak için aylarca metin kesmek, çar kasmak, bk okumak gerekirken pvp serverlarda direkt ruh taşı okumaya başlarsınız. Bu tür çar kasma, metin kesme gibi eylemlerden hoşlanmıyorsanız, Pvp metin2 tam size göre. Oyuna başlar başlamaz bunların hiçbiriyle uğraşmadan vs yapmaya başlayabilirsiniz.
Üstelik metin2 pvpler size klasik serverlardan çok daha yenilikçidir. TR emek serverlarında bulamayacağınız birçok itemi pvp serverlerda bulabilirsiniz. PVP serverlarında yalnızca daha fazla item değil, aynı zamanda daha nitelikli item de bulursunuz. Örneğin klasik serverlarda +9 ve iyi özellikli item bulmak çok zordur. Eğer bulursanız da çok pahalıdır ama pvp serverlarda bu itemlere marketten rahatlıkla ulaşabilir, direkt eğlenmeye başlayabilirsiniz. Siz de “Benim oyuna harcayacak o kadar emeğim yok. ” diyor ve eğlenmek için oynuyorsanız, metin2 pvp sizi bekliyor.